Pierwsza komunia

Pierwsza komunia

Twoje dziecko ma pierwszą komunię. Pomyśl o tym już dziś. U nas kupisz odpowiednie materiały, ozdoby oraz pokrowce na krzesła. Zapraszamy.

Wyprzedaż – 50%

Wyprzedaż – 50%

Zapraszamy na zakupy do Domeny. Już od 15 stycznia rusza wyprzedaż. Specjalnie przygotowane miejsce ułatwi Państwu wybór odpowiednich materiałów, a obniżone ceny pozwolą zaoszczędzić.

Święta w Domenie – 20%

Święta w Domenie – 20%

Teraz ozdoby świąteczne – 20%. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Ogromny wybór artykułów dekoracyjnych, bombek, sztucznych kwiatów, ręczników z haftem, choinek, figurek i wielu innych. Ponadto pomysły na prezenty! Zapraszamy.            

RATY 0%!!! TYLKO DO 15 GRUDNIA 2013 R.   WYSTARCZY DOWÓD

RATY 0%!!! TYLKO DO 15 GRUDNIA 2013 R. WYSTARCZY DOWÓD

Zapraszamy do zakupów na raty w Naszych sklepach. Tylko do 15 grudnia 2013 r. Raty 0% (brak obowiązkowego ubezpieczenia). Każdy zakup można rozłożyć na 10 rat nieoprocentowanych.

Nowość! Fotofirany – dowolne zdjęcie na firanie

Nowość! Fotofirany – dowolne zdjęcie na firanie

Każde zdjęcie na firanie, zasłonie lub ekranie. Stwarza to nieograniczoną liczbę pomysłów na urządzenie swojego okna i nie tylko. Jest to ciekawy pomysł na prezent lub rodzinną pamiątkę. Zmień wygląd pomieszczenia a twoje okna już nigdy nie będą nudne. Sprawdzą się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym i gdzie tylko chcesz. Zapraszamy do zakupu.

ABC stylu rystykalnego

ABC stylu rystykalnego

Ze względu na dobór wyposażenia, odpowiednie wykończenie mebli i elementy dekoracyjne możemy wyróżnić kilka stylów o określonym nastroju i klimacie. Kuchnie w stylu tradycyjnym mogą być: rustykalne, dworkowe oraz regionalne. Styl rustykalny w kuchni to przede wszystkim surowe, ciepłe i o prostej formie meble drewniane. Najbardziej charakterystyczne dla tego stylu są murki, w które wstawiane są szafki (z gotowych elementów) […]

Stare z nowym – ekletyczne wnętrza

Stare z nowym – ekletyczne wnętrza

Moda na eklektyczne wnętrza, w których nowoczesność miesza się z przeszłością, nie przemija. Umiejętne łączenie sprzętów z różnych epok polega nie tyle na przestrzeganiu stylistycznych reguł, ale na wyczuciu i intuicji. Jeszcze nie tak dawno pierwszą myślą, jaka przychodziła nam do głowy na widok odziedziczonych po przodkach mebli z kilkudziesięcioletnim rodowodem, było pozbycie się kłopotliwego spadku. Emerytowane egzemplarze krzeseł, stolików […]

O firmie

Pracownia Firan i Zasłon Domena istnieje na rynku od roku 1997. Od początku swojej działalności firma stawia na systematyczny rozwój. W swojej strukturze skupia cztery wysoce wyspecjalizowane salony wystroju okien i wnętrz w Starogardzie Gdańskim, Kościerzynie i Tczewie. Poza największą ekspozycją zasłon i firan na Pomorzu w palecie produktów zakładu znajduje się również szeroka oferta karniszy, rolet, pościeli, opraw oświetleniowych, ręczników, luster i wyrobów pasmanteryjnych.

Wartości jakimi kieruje się firma to dążenie do perfekcji, profesjonalizm w działaniu, dbałość o dobro pracowników i wspólnotę lokalną. Mając na uwadze nie tylko wysoką jakość, ale i estetykę oferowanych rozwiązań, Domena stale śledzi najnowsze trendy we wzornictwie. Dzięki własnemu studio projektowemu i doświadczonym projektantkom firma ma pewność o unikalności oferowanych przez nią rozwiązań, co stanowi wyraźną przewagę konkurencyjną.